Yaşam

Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini bir kez daha gösteren Cem Yılmaz, takipçilerine seslendi: Lütfen oy verin

Cem Yılmaz, 14 Mayıs’ta gerçekleşen cumhurbaşkanı adaylığı seçiminin 2. tura kalması sonrası sosyal medya hesabından bir çağrı yaptı. ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı Adayı Sinan Oğan’ın Cumhur İttifakı’nı desteklediğini açıklamasının ardından ilk turda Kılıçdaroğlu’nu destekleyeceğini açıklayan Cem Yılmaz, bir paylaşım daha yaparak ikinci tıp adayını açıkladı.

“LÜTFEN VATANDAŞLIK GÖREVLERİNİZE OY VERİN”

2.Cinsiyet seçimlerinde Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayan Cem Yılmaz, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Sürpriz! İkinci turda oyum Kemal cumhurbaşkanına. Siyaseti sevmemekle vatandaşlık görevi aynı şey değil. Gençler lütfen en önemli görevinizi yerine getirin. vatandaşlık görevi ve oy.Görevlinin sandık başında alın teri dökülmektedir.Emeği geçen tüm fedakar arkadaşlarımıza da teşekkür eder,size şükranlarımı sunarım.”

Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini gösteren Cem Yılmaz, takipçilerine seslendi: Lütfen oy verin” layout=”intrinsic” width=”592″ height=”808″>

Cem Yılmaz bir önceki paylaşımında “Siyasetle ilgilenmemenin büyük bir erdem olduğu bir gün anlaşılacak, yine 3 kişi 5 kişi tarafından yapılacak” demişti.

narlidereajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu